Hakkımızda

RKB Sağlık Gereçleri, 1994 yılında kurulmuş ve bölgemizde tüm sağlık kuruluşlarının ihtiyaçları için vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmuştur. Faaliyet alanı Diagnostik, Moleküler&Genetik ve Medikal Cihazlar olan firmamız kurulduğu zamandan bu yana tüm Dünyada kullanılan kaliteli ve teknolojik ürünleri sağlık sektörünün hizmetine sunmuş ve uzman kadrosu ile müşterilerine satış sonrası gerekli hizmeti ve desteği en iyi şekilde vermeyi prensip edinmiştir.

RKB Sağlık Gereçleri, Abbott Diagnostik, Abbott Moleküler, Meditera Group, Vital ve Genomed gibi sağlık sektörünün öncü firmalarının ithal ettiği ürünleri bölgesinde, Critical Diagnostics, YHLO Biyoteknoloji ve Headway firmalarının ürünlerini tüm Türkiye’de satış ve teknik destek hizmetlerini vermektedir. Satış ve satış sonrası hizmeti daha etkin yerine getirmek için faaliyetlerini sürdürdüğü merkez Adana ofisinin yanı sıra Gaziantep, Malatya ve İskenderun ilerinde irtibat ofisleri kurmuştur. Türkiye’deki seçkin bayilerinin dışında dört bölgede bulunan RKB ofisleriyle ve toplam 55 kişilik kadrosu ile hizmet vermektedir. Üstün hizmet kalitesini hedefleyen ve kendini devamlı olarak yenileyip yetiştiren RKB sağlık Gereçleri teknik destek hizmetini ”TSE Hizmetleri Yeterlilik Belgesine” sahip kendi bünyesindeki teknik servisinde sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Şirketimiz, insan sağlığını her şeyin üzerinde görür. RKB, gelişen teknolojiyi takip ederek doktorlarımız ve hastalarımız için en iyi ürünleri sunmayı amaçlayan bir etik anlayışa sahiptir. Satış sonrası iyi hizmet ve kayıtsız müşteri memnuniyeti vazgeçilmez hedefimizdir.

Misyonumuz

Şirketimiz, bir kurum olarak saygın ve güvenilir olmanın iş hayatında çok önemli olduğunun bilincinde olarak, iş kalitesinin ve yüksek hizmet seviyesinin sürdürülebilir ve ölçülebilir olmasını temel hedef olarak koymuştur. Bu nedenle “Sektördeki öncü firmalar için bölgesel çözüm ortağı olmak” ve “Müşterilere kaliteli, zamanında ve standart çözümler sunmak ” sloganlarını benimsemiş ve bu konuda bölgesinde her zaman öncü ve yol gösterici olmuştur.

Ana Değerlerimiz;

Dürüstlük: Tüm faaliyetlerinde, devlete, müşteriye, çalışanına, iş ortağına, daima dürüst davranmak,

Öncelik Müşterinin: Müşteriye kaliteli ve zamanında hizmet sunmak ve müşteri isteklerini öncelikle yerine getirmek,

Çalışanlarını Gözetmek: Her koşulda çalışanlarının değerini bilmek ve haklarını korumak,

Her koşulda kalite: Kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteriye her zaman daha iyi hizmet vermeye çalışmak,

Kurumsallaşma: Tüm faaliyetlerini ölçülebilir, denetlenebilir, kontrol edilebilir esnek bir sistem içerisinde sürdürmek,

Takım çalışması: Birlik olmanın güç kazandırdığının bilincinde olmak ve anlaşmazlıkları kolayca çözmek,